Visas kategorijas
EN
4
36
37
38
4
36
37
38

Notekūdeņu attīrīšanas sakņu pūtējs


  • Pamata informācija
  • Produkta apraksts
  • Apkalpošana
  • Galvenās specifikācijas
  • Īpašas lietojumprogrammas
  • Video
  • izmeklēšana
Pamata informācija
Modelis NO.
RH sērija
Tehnoloģijas veids
Pozitīvas pārvietošanas pūtēji
Rotējošais ātrums
X
Motor Power
0.75-250kw
vidējsGaiss, neitrālās gāzes
Transporta pakete
Standarta koka korpuss
specifikācijaRegulējams
Preču zīmeRH
izcelšanāsĶīna
HS kods
8414599010
Ražošanas jauda
2000
Produkta apraksts

Uzņēmums ir uzkrājis bagātīgu pieredzi notekūdeņu attīrīšanas nozarē. WT sērijas pūtēji ir izstrādāti un optimizēti produkti notekūdeņu attīrīšanas problēmām, izmantojot tradicionālos sakņu pūtējus: augstas ekspluatācijas izmaksas, liels iekārtu troksnis un lielas izmaiņas darba apstākļos.

WT sērijas ūdens attīrīšanas iekārta Roots ir efektīva, enerģiju taupoša, zema trokšņa līmeņa, mikrovibrācijas, stabila veiktspēja, ilgs bezproblēmu darbības laiks, zemas uzturēšanas izmaksas; pievēršot uzmanību tehniskās apkopes ērtībai projektēšanā, rezervēta (gultņu temperatūra, eļļas temperatūra, vibrācija utt.) Sensora saskarne attālinātai uzraudzībai.

Ņemot vērā notekūdeņu attīrīšanas nozares izmaksas ilgstošas ​​darbības laikā, mūsu uzņēmums ir izstrādājis pūtēju precīzas aerācijas sistēmu WT sērijas produktiem. Šī produktu sērija var automātiski pielāgot darbības stāvokli atbilstoši izšķīdušā skābekļa izmaiņām notekūdeņos, izvairīties no nederīgas aerācijas, efektīvi samazināt enerģijas patēriņu un ietaupīt ekspluatācijas izmaksas.

Atbilstoši trokšņa līmenim ekspluatācijas vietā WT sērijas pūtēji izmanto tādas patentētas tehnoloģijas kā CONCH kontūrprofils, dimanta ieplūdes un izplūdes atvere un gaisa plūsmas bufera dobums, kas efektīvi samazina gaisa plūsmas pulsāciju un visas iekārtas vibrāciju. WT sērijas produkti ir aprīkoti arī ar skaņas izolācijas un trokšņa samazināšanas produktiem, kurus var iegādāties un uzlabot, lai samazinātu ventilatora (mašīnas) darbības troksni.

Ņemot vērā temperatūras paaugstināšanos, ko izraisa sistēmas spiediena palielināšanās nogulšņu nogulsnēšanās, membrānas cauruļu aizsprostošanās un paaugstināta ūdens līmeņa dēļ notekūdeņu attīrīšanas procesa laikā, WT sērijas pūtējam ir izmantota gaisa un ūdens dzesēšanas integrētā konstrukcija, kas ir iegūts valsts izgudrojuma patents, kas var palielināt darba spiedienu pēc augsta, tas tiek pārslēgts no gaisa dzesēšanas uz ūdens dzesēšanu vietā, kam ir laba pielāgošanās skarbajiem darba apstākļiem, piemēram, pārspiedienam un pārmērīgai temperatūrai; tas ļauj izvairīties no izmaksu pieauguma, ko izraisa iekārtu nomaiņa pret parastajiem produktiem, un tam ir laba ekonomija.


Apkalpošana

● Darbrata profils: unikāls trīs lāpstiņu CONCH profils, neliela gaisa plūsmas pulsācija, augsta tilpuma efektivitāte, augsta efektivitāte, enerģijas taupīšana, zems trokšņa līmenis un mikro vibrācija;

● Transmisijas režīms: josta, tiešais savienojums;

● Ieplūdes un izplūdes atvere: unikāla rombveida ieplūdes struktūra, gluda gaisa ieplūde;

● Pārnesums: piecu līmeņu precizitātes pārnesums, augsta transmisijas precizitāte, zems trokšņa līmenis;

● Eļļas tvertne: viena / dubultā eļļas tvertnes struktūra nav obligāta, elastīga konfigurācija;

● Dzesēšana: ar gaisa un ūdens dzesēšanu universāls, ērti pārslēdzams;

● Korpusa izkārtojums: tradicionāls izkārtojums, kompakta blīva struktūra

Galvenās specifikācijas

◆ Plūsmas ātrums: 0.6 ~ 713.8 m³ / min;

◆ Paaugstināšanas spiediens: 9.8 ~ 98kPa;

◆ Piemērojamais ātrums: 500 ~ 2000 RPM;

◆ Ūdens dzesēšanas ieslēgšanas temperatūra: 90 ℃ (atbilst 58.8kPa spiedienam);


Īpašas programmas

Piezīme: ja ir sarežģīti darba apstākļi, kas saistīti ar darbību lielā augstumā, zemas frekvences darbību, zema blīvuma gāzes transportēšanu (hēliju) utt., lūdzu, iepriekš sazinieties ar mūsu tehniķu komandu.4TV8IKWTTRyn0O2c1pzYMg

apliecība
cer1
cer1
cer1
cer1
1
Video

izmeklēšana