Visas kategorijas
EN
lejuplādēt
33
34
lejuplādēt
33
34

Iegremdējamais sakņu pūtējs


  • Pamata informācija
  • Produkta apraksts
  • Apkalpošana
  • Galvenās specifikācijas
  • Īpašas lietojumprogrammas
  • izmeklēšana
Pamata informācija
Modelis NO.
RH sērija
Tehnoloģijas veids
Pozitīvas pārvietošanas pūtēji
Rotējošais ātrums
X
Motor Power
0.75-250kw
vidējsGaiss, neitrālās gāzes
Transporta pakete
Standarta koka korpuss
specifikācijaRegulējams
Preču zīmeRH
izcelšanāsĶīna
HS kods
8414599010
Ražošanas jauda
2000
Produkta apraksts

UW sērijas zemūdens Roots pūtējs ir jaunas paaudzes produkti ar neatkarīgām intelektuālā īpašuma tiesībām un nacionālajiem izgudrojumu patentiem. Tam ir daudz priekšrocību, piemēram, izsmalcināts izskats, kompakta struktūra, bez trokšņa, zemas izmaksas, vienkārša apkope utt., un tā ir konfigurēta ar vietējo vai tālvadības pulti.

UW sērijas zemūdens pūtēji galvenokārt paredzēti tradicionālajiem pūtējiem, kuriem nepieciešams būvēt mašīntelpas, sakārtot garas caurules, augstas kopējās izmaksas, jāatrodas prom no biroja vietām un blīvi apdzīvotām vietām, kā arī augstas temperatūras procesos patērē daudz dzesēšanas ūdens. .

UW sērijas zemūdens pūtējam ir daļēji ūdens ieplūdes integrēta struktūra ar ārēju motoru. Izskats ir skaists un dāsns. To var novietot uz vietas netālu no procesa sadaļas. Nav nepieciešams izbūvēt pūtēju telpu un trokšņu samazināšanas iekārtas. Tas var saīsināt gaisa padeves cauruļvadu un ietaupīt visas projekta izmaksas.

UW sērijas zemūdens pūtēja unikālais konstrukcijas dizains efektīvi novērš gaisa plūsmas troksni un mehānisko troksni pūtēja darbības laikā. Tas var darboties gandrīz klusuma stāvoklī, un to var elastīgi iekārtot vietās ar augstām trokšņa prasībām, piemēram, darbnīcās, slimnīcās un dzīvojamos rajonos.

UW sērijas zemūdens pūtēji darbības laikā tiek iegremdēti ūdenī, lai iekārta varētu transportēt ārkārtīgi augstas temperatūras gaisa plūsmu, un viedā cirkulējošā dzesēšanas ūdens ierīce var efektīvi noņemt siltumu, lai nodrošinātu visas mašīnas stabilu darbību nemainīgā temperatūrā.


Apkalpošana

● Transmisijas metode: josta;

● Gaisa ieplūde un izplūde: unikāla zemūdens gaisa ieplūdes struktūra, stabila gaisa ieplūde;

● Dzesēšana: visa iekārta ir iegremdēta ūdenī ar labu dzesēšanas efektu;

● Korpusa izkārtojums: kompakts blīvs tips ;


Galvenās specifikācijas

◆ Plūsmas ātrums: 0.6 ~ 120 m³ / min;

◆ Paaugstināšanas spiediens: 9.8 ~ 98kPa;

◆ Piemērojamais ātrums: 500 ~ 2000 RPM;

◆ Maksimālā temperatūras izturība: 500 ℃;

◆ Troksnis: nav;


Īpašas programmas

★ Piezīmes: Lūdzu, iepriekš sazinieties ar mūsu uzņēmumu par sarežģītiem darba apstākļiem, piemēram, darbībai lielā augstumā, zemas frekvences darbībai, zema blīvuma gāzes (hēlija) transportēšanai.

★ Piemērojams: Produkts ir īpaši piemērots videi ar augsta standarta trokšņa kontroli vai ūdenī šķīstošās speciālās gāzes un augstas temperatūras gāzes transportēšanai.

Q2r0y9NtSp2lQ9yPzcz2og

apliecība
cer1
cer1
cer1
cer1
1
izmeklēšana