Visas kategorijas
EN
5
27
28
29
5
27
28
29

Pneimatiskais transportēšanas sakņu pūtējs


  • Pamata informācija
  • Produkta apraksts
  • Apkalpošana
  • Galvenās specifikācijas
  • Īpašas lietojumprogrammas
  • izmeklēšana
Pamata informācija
Modelis NO.
RH sērija
Tehnoloģijas veids
Pozitīvas pārvietošanas pūtēji
Rotējošais ātrums
X
Motor Power
0.75-250kw
vidējsGaiss, neitrālās gāzes
Transporta pakete
Standarta koka korpuss
specifikācijaRegulējams
Preču zīmeRH
izcelšanāsĶīna
HS kods
8414599010
Ražošanas jauda
2000
Produkta apraksts

Galvenie Roots pūtēju pielietojumi pneimatisko transportēšanas nozarē ir: ķīmiskā rūpniecība, graudu transportēšana, desulfurizācija un pelnu transportēšana, cementa rūpniecība, pulvera transportēšana utt.

Pneimatisko transportēšanas apstākļu galvenā iezīme ir tāda, ka pūtējs bieži ieslēdzas un apstājas, momentānais spiediens ir augsts un var būt caurules aizsprostošanās.

AT sērijas pneimatiskā transportēšanas Roots pūtējam ir stabila kvalitāte, precīza caurlaidības kontrole un lielāks visas iekārtas jaudas pārpalikums, kas var nodrošināt vienmērīgu ventilatora iedarbināšanu augsta spiediena apstākļos un izvairīties no cauruļu bloķēšanas; trieciena vidē lāpstiņriteņa klīrenss ir stabils un visa mašīna darbojas nevainojami.

Kad pneimatiskajā transportēšanā notiek caurules bloķēšana, ir viegli izraisīt iekārtu avārijas. Importēta zīmola pūtējs graudu grupas kukurūzas lipekļa miltu transportēšanas projektā Liaoningā, jo nepietiekama aprīkojuma jaudas pārpalikuma dēļ ir ierobežota visas mašīnas izturība, tālsatiksmes transportēšanas laikā notiek caurules aizsprostojums, kā rezultātā iekārta nekavējoties apstājas. , un liels daudzums saspiestas gāzes cauruļvadā Gaisa atsperes efekts, atsitiens no gaisa kolonnas trieciena, visas ierīces sadalīšanās.

Projekta pārveidošanas laikā, atbilstoši kukurūzas lipekļa pulvera materiāla īpašībām ar augstu viskozitāti un viegli nosēdināmu, mūsu uzņēmums izvēlējās lapu tipu ar lielu gaisa plūsmas pulsāciju, un izmantoja augstas stiprības produktus ar zemu vārpstas jaudu, lielu jaudas pārpalikumu, un bezpakāpju galvenās vārpstas konstrukcija. Konfigurācija, veiksmīgi sasniedz 500 M horizontālo attālumu, 30 M galvas transportēšanu īpaši lielos attālumos un drošu un stabilu darbību līdz šim.

WGbziCiUSReqHa7dz2s0rg

Ventilatora vietne ir sadalīta gaisa plūsmas ietekmē

Sēra atdalīšanas un pelnu transportēšanas nozarē ir momentānais augsts spiediens virs 80 kPa. Ņemot vērā šo darba stāvokli, AT sērijas pneimatiskajam transportēšanas ventilatoram konstrukcijas projektā ir iepriekš iestatīts dzesēšanas gaisa vads, kas atbilstošos darba apstākļos var darboties stabili bez papildu ūdens dzesēšanas caurulēm, kas vienkāršo produkta konfigurāciju un ietaupa ekspluatācijas izmaksas.

Apkalpošana

● Darbrata profils: unikāls trīs lāpstiņu CONCH profils, neliela gaisa plūsmas pulsācija, augsta tilpuma efektivitāte, augsta efektivitāte, enerģijas taupīšana, zems trokšņa līmenis un mikro vibrācija;

● Transmisijas režīms: josta, tiešais savienojums;

● Ieplūdes un izplūdes atvere: unikāla rombveida ieplūdes struktūra, gluda gaisa ieplūde;

● Pārnesums: piecu līmeņu precizitātes pārnesums, augsta transmisijas precizitāte, zems trokšņa līmenis;

● Eļļas tvertne: viena / dubultā eļļas tvertnes struktūra nav obligāta, elastīga konfigurācija;

● Dzesēšana: ar gaisa un ūdens dzesēšanu universāls, ērti pārslēdzams;

● Korpusa izkārtojums: tradicionāls izkārtojums, kompakta blīva struktūra


Galvenās specifikācijas

◆ Plūsmas ātrums: 0.6 ~ 713.8 m³ / min;

◆ Paaugstināšanas spiediens: 9.8 ~ 98kPa;

◆ Piemērojamais ātrums: 500 ~ 2000 RPM;

◆ Ūdens dzesēšanas ieslēgšanas temperatūra: 90 ℃ (atbilst 58.8kPa spiedienam);


Īpašas programmas

Piezīme: ja ir sarežģīti darba apstākļi, kas saistīti ar darbību lielā augstumā, zemas frekvences darbību, zema blīvuma gāzes transportēšanu (hēliju) utt., lūdzu, iepriekš sazinieties ar mūsu tehniķu komandu.

bvwwFlleQWuinDrpdJ8jnQ

apliecība
cer1
cer1
cer1
cer1
1
izmeklēšana