Visas kategorijas
EN
1
2
3
12
13
14
1
2
3
12
13
14

Daudzpakāpju centrbēdzes pūtējs


  • Pamata informācija
  • Produkta apraksts
  • Apkalpošana
  • Galvenās specifikācijas
  • Īpašas lietojumprogrammas
  • izmeklēšana
Pamata informācija
Modelis NO.
RH-C-02
HS kods
8414599010
Ražošanas jauda
100000 gab./gadā

Produkta apraksts

Mūsu uzņēmuma ražotajiem daudzpakāpju centrbēdzes pūtēju produktiem ir vieta sadzīves notekūdeņu attīrīšanā, dūmgāzu atsērošanā, denitrifikācijas, vakuuma žāvēšanas, pulvera un granulu transportēšanas, ogļu un akmeņogļu mazgāšanas, slāpekļa spiediena, biogāzes palielināšanas, cirkulācijas apkures un citās jomās. .

Pateicoties nepārtrauktiem tehnoloģiskiem jauninājumiem, mūsu uzņēmums ir nesen izstrādājis augstas efektivitātes daudzpakāpju centrbēdzes (turbīnas) pūtēju. Tā augstā efektivitāte, enerģijas taupīšana, zemais trokšņa līmenis un citas priekšrocības padara to par pūtēju produktu ar labāku veiktspēju un zemāku cenu Ķīnā. Produkts stingri ievieš GB/T28381 — 2012. gada nacionālo standartu "Centrbēdzes pūtēja energoefektivitātes un enerģijas taupīšanas novērtējuma ierobežotās vērtības" un izturēja Nantongas pilsētas produktu kvalitātes uzraudzības un pārbaudes institūta pārbaudi.

Mūsu uzņēmumam tagad ir vairākas patentētas tehnoloģijas ar neatkarīgām intelektuālā īpašuma tiesībām, un tas ir secīgi ieguvis tādus apbalvojumus kā "Augsto tehnoloģiju uzņēmums", "Privātais tehnoloģiju uzņēmums Dzjansu provincē" un "Augsto tehnoloģiju produkti".


Apkalpošana

1. Viegls svars

Salīdzinot ar tāda paša veida pūtēju, svars ir par 30% vieglāks.

2 Zems troksnis

Pūtēja korpusa troksnis ir mazāks vai vienāds ar 84 dB(A), un tas ir augstfrekvences troksnis. Ja nav skaņu necaurlaidīgas telpas, izplatīšanās attālums nepārsniedz 20 metrus

3. Maza vibrācija

Darbības apstākļos bez vibrācijas samazināšanas ierīces ventilatora gultņa sēdekļa radiālais (divvirzienu) vibrācijas ātrums ir ≤4.0 mm/s.

4. Nav mehāniskas berzes

Kad pūtējs darbojas, starp citām daļām, izņemot gultni, nav mehāniskas berzes, kas samazina troksni un nodrošina kalpošanas laiku.

5. Mašīnas bez eļļas

Pūtēja darbības laikā neveidojas eļļa vai gāze, kā arī aerators nerūsē, kas pagarina aerācijas sistēmas kalpošanas laiku.

6. Vārpstas temperatūras digitālā displeja skaņas un gaismas trauksme

Ventilatora korpusa priekšējie un aizmugurējie gultņu korpusi ir aprīkoti ar termopāriem, un pieslēgvietas ir savienotas ar digitālo displeju, lai parādītu vārpstas temperatūru. Gultņa temperatūra paaugstināsies smērvielas, eļļas trūkuma vai pārpildes vai nodiluma dēļ. Kad iestatītā temperatūra tiek pārsniegta, skaņas un gaismas trauksmes signāls tiks automātiski brīdināts.

7. Vienkārša apkope

Tā kā centrbēdzes pūtējs ir bezberzes iekārta, rotoru atbalsta priekšējie un aizmugurējie gultņi, un korpuss un lāpstiņritenis nav viegli bojāti. Ikdienas apkope galvenokārt ir paredzēta, lai nodrošinātu efektīvu gultņu eļļošanu un temperatūras uzraudzību. Parasti ir nepieciešama tikai gultņu un savienojumu nomaiņa. Stud. Ventilatora korpusam ir virkne savienojuma struktūra (līdzīga cukurotu vītņu virknei), priekšējie un aizmugurējie gultņu sēdekļi ir neatkarīgi, un ārējais (savienots ar skrūvēm) ir savienots ar ieplūdes un izplūdes spirāli. Veicot remontu, nav nepieciešams izjaukt visu mašīnu, vienkārši atskrūvējiet savienojuma skrūvi un noņemiet gultņa ligzdu, lai nomainītu gultni, ietaupot laiku un ērtības.

8. Korpusa ūdens dzesēšana

Pūtējam, kura spiediens ir lielāks par 8mH2O, jo temperatūrai izplūdes galā jāpārsniedz 160℃, korpusa ārējam slānim (statoram) tiek pievienots dzesēšanas starpliks, kas var samazināt gāzes temperatūru par vairāk nekā 40℃, efektīvi palielinot pūtēja spiediena pieaugumu Efektivitāte un kopējā darba efektivitāte. Ūdens avotu var savienot virknē ar gultņa korpusa ūdens dzesēšanas ierīci. Ūdens patēriņš ir mazāks par 1.5 m3/h, un ūdens patēriņa izmaksas ir daudz zemākas nekā efektivitātes uzlabošanas dēļ ietaupītās elektroenerģijas izmaksas

9. Invertora vadība

Pūtējam, kas aprīkots ar 380 V zemsprieguma motoru, var izmantot frekvences pārveidotāju, lai palielinātu jaudas frekvenci un palielinātu ātrumu līdz 3600 apgr./min, tādējādi palielinot ventilatora efektivitāti līdz 80%. Pēc frekvences pārveidošanas enerģijas patēriņu var ievērojami ietaupīt. Konkrēti, pūtēja pastiprinātāja un plūsmas ātruma regulēšanas diapazons var būt lielāks, un nepastāvīga ūdens līmeņa, piemēram, SBR, pielietojuma diapazons ir plašāks. Tā priekšrocība ir skalošana daļējas aeratora bloķēšanas dēļ, jo īpaši pūtējs zem 45m³/min var sasniegt aptuveni 11mH2O Pastiprināšana efektīvi atrisina problēmas ar mazas plūsmas un augsta spiediena procesiem, piemēram, dziļas akas aerāciju.

10. Viegli uzstādāms

Pilns pūtējs tiek piegādāts no rūpnīcas. Galvenais dzinējs un motors ir piestiprināti pie vienas tērauda pamatnes. Instalācijā nav jāpievieno citas slāpēšanas ierīces, un prasības uzstādīšanas līmenim nav augstas. Filtra trokšņa slāpētāju pie pūtēja ieejas var tieši uzstādīt uz pūtēja; un izplūdes caurulei jābūt savienotai ar pūtēju caur elastīgu savienojumu, lai novērstu caurules smaguma spēku un uzstādīšanas papildu spēku, kas tieši iedarbojas uz pūtēju.

11. Rotors ir ražots ar progresīvām tehnoloģijām

Darbrats izmanto galīgo elementu teoriju un izmanto gandrīz trīsdimensiju (trīsdimensiju) dizainu. Darbrats ir izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija sakausējuma ar centrbēdzes liešanu; stabila un uzticama veiktspēja, nodrošinot lāpstiņriteņa izturību ātrgaitas režīmā, lai nodrošinātu garāko lāpstiņriteņa kalpošanas laiku. Tā kā lāpstiņriteņa līnija ir saprātīga un labi izgatavota, pūtēja efektivitāte sasniedz 78%, kas ietaupa daudz enerģijas un samazina ekspluatācijas izmaksas.

12. Aizmugurējā gultņa korpusa ūdens dzesēšana

Pūtēja procesā gaisa saspiešanas dēļ gala korpusa temperatūra parasti ir augstāka par 80 ℃, un Xia Li temperatūra var būt augstāka par 100 ℃, tāpēc ir jāņem vērā gultņa sēdekļa dzesēšana. Sākotnējā dizainā ir uzstādīta aizmugurējā gultņa sēdekļa gaisa dzesēšanas sistēma, un tagad mēs uz šīs bāzes ieviešam jauninājumus, pievienojot ūdens dzesēšanas sistēmu, realizējot aizmugurējā gultņa sēdekļa dubultās apdrošināšanas funkciju un pagarinot gultņa kalpošanas laiku. gultnis. Dzesēšanas ūdens kvalitāte nav augsta, var izmantot krāna ūdeni, reģenerētu ūdeni vai pat iepriekš attīrītus notekūdeņus.


Galvenās specifikācijas

Mj1aWykqQkaYSCnmOIEuDA

Īpašas programmas

Galvenās C sērijas produktu tehniskās specifikācijas

Ieplūdes plūsmas ātrums: 15-1500m³/min

Izplūdes spiediens: 1000-12000mmH2O

Vides temperatūra: -35~+40℃

Relatīvais mitrums: 20-85%

Troksnis: ≤84dB (A)

Gultņa sēdekļa vibrācijas vērtība: vibrācijas ātrums ≤4.0mm/s


apliecība
cer1
cer1
cer1
cer1
1
izmeklēšana