Visas kategorijas
EN
21
21

Zemsprieguma metāla fiksēts sadales iekārta


  • Produkta apraksts
  • Apkalpošana
  • izmeklēšana
Pamata informācija
Produkta apraksts
ModeļiNominālais spriegums'' V ''Nominālā strāva'' A ''Nominālā pārrāvuma strāva(kA)Nominālā īstermiņa izturības strāva1 s (kA)Nominālā maksimālā pretestības strāva(kA)
GGD13801000151530
B 600 (630)
C 400
GGD2380A 1500 (1600)303063
B 1000
C 600
GGD338031505050105
B 2500
C 2000

kK7okGGITuW9PXyUkamF9w

Apkalpošana

● GGD tipa maiņstrāvas zemsprieguma sadales iekārtas skapim ir vispārēja skapja forma. Rāmis ir metināts no 8MF auksti formēta tērauda. Rāmja daļas un speciālās atbalsta daļas ražo un piegādā mūsu uzņēmums, lai nodrošinātu skapja precizitāti un augstu kvalitāti. Universālā skapja sastāvdaļas ir veidotas pēc moduļa principa, un tajā ir 20 moduļa montāžas atveres, un universālais koeficients ir augsts. Var dot uzņēmumam iespēju sasniegt pirmsražošanu. Ne tikai saīsināt ražošanas ciklu, bet arī uzlabot darba efektivitāti.

● GGD skapja dizains pilnībā ņem vērā siltuma izkliedi skapja darbības laikā. Skapja augšējā un apakšējā galā ir atšķirīgs siltuma izkliedes spraugu skaits. Kad skapja elektriskie komponenti uzkarst, siltums paceļas un tiek izvadīts caur augšējo spraugu, un aukstais vējš nepārtraukti tiek pievienots skapī no apakšējās spraugas, lai noslēgtais skapis pats par sevi No apakšas tiek izveidots dabīgs ventilācijas kanāls. līdz, lai sasniegtu siltuma izkliedes mērķi.

● Skapja durvis ir savienotas ar skapja rāmi ar rotējošu viru, viegli uzstādāmas un izjaucamas. Durvju salokāmajā malā ir iestrādāta kalna formas blīvējuma sloksne. Blīvējuma sloksnei starp durvīm un rāmi, kad durvis ir aizvērtas, ir noteikts saspiešanas gājiens.

● Instrumenta durvis, kas aprīkotas ar elektriskiem komponentiem, ir savienotas ar rāmi ar vairākām mīksta vara stieples pavedieniem. Instalācijas daļas skapī ir savienotas ar rāmi ar rievoto paplāksni, un viss skapis veido pilnīgu zemējuma aizsardzības sistēmu.

● Korpusa virsma tiek apstrādāta ar augstsprieguma elektrostatisko izsmidzināšanas procesu. Ar spēcīgu adhēziju un labu tekstūru.

● Skapja augšējo vāku var noņemt, ja nepieciešams, lai atvieglotu galvenās kopnes montāžu un regulēšanu uz vietas. Skapja augšdaļas četri stūri ir aprīkoti ar pacelšanas gredzeniem celšanai un transportēšanai.

● Skapja aizsardzības līmenis ir IP30, lietotāji var izvēlēties arī IP20 ~ IP40 atbilstoši lietošanas vides prasībām.


izmeklēšana