Visas kategorijas
EN
6
21
22
23
6
21
22
23

Augstas temperatūras un augstspiediena sakņu pūtējs


  • Pamata informācija
  • Produkta apraksts
  • Apkalpošana
  • Galvenās specifikācijas
  • Īpašas lietojumprogrammas
  • izmeklēšana
Pamata informācija
Modelis NO.
RH sērija
Tehnoloģijas veids
Pozitīvas pārvietošanas pūtēji
Rotējošais ātrums
X
Motor Power
0.75-250kw
vidējsGaiss, neitrālās gāzes
Transporta pakete
Standarta koka korpuss
specifikācijaRegulējams
Preču zīmeRH
izcelšanāsĶīna
HS kods
8414599010
Ražošanas jauda
2000
Produkta apraksts

HT sērijas augstas temperatūras un augstspiediena ventilators ir produkts, kas īpaši paredzēts darba apstākļiem kā cirkulācijas ventilators slēgtā sistēmā.

Lai šādās sistēmās uzturētu augstāku reakcijas efektivitāti, sistēmā bieži ir augstāka temperatūra un spiediens. Tā kā Roots pūtēja galvenais materiāls parasti ir izgatavots no čuguna, materiāls var tikt atkvēlināts vai pat grafitizēts augstā temperatūrā, un pastāv slēptas ķermeņa eksplozijas briesmas augsta spiediena apstākļos. Vispārējie gumijas blīvējumi ir pakļauti novecošanai un sabojāšanai augstā temperatūrā. Tajā pašā laikā gultņi augstas temperatūras apstākļos ir pakļauti gultņu atteicei materiāla metalogrāfiskās struktūras pārveidošanās dēļ. Šie nosacījumi izvirza virkni bargu Prasību.

HT Roots pūtējs, kas paredzēts augstai temperatūrai un augstam spiedienam, ir īpaši optimizēts un uzlabots iepriekšminētajiem apstākļiem. Radoši ierosināja atvērta tipa, ar ūdeni dzesētu integrētu gultņu korpusa konstrukciju. Atvērtā tipa korpuss tiek izmantots, lai mazinātu augstu spiedienu, vienlaikus izvairoties no augstas temperatūras pārnešanas uz gultni, un tiek novērsts pārplūdes risks, ko izraisa smērvielas noplūde pārnesumkārbā. Ar ūdeni dzesētās konstrukcijas esamība papildina gultņa aizsardzību divkāršā veidā, kas efektīvi uzlabo korpusa stabilitāti, pagarina kalpošanas laiku un samazina visas mašīnas temperatūru.

Tajā pašā laikā tiek izmantoti HT augstas temperatūras un augstspiediena ventilatori, liels skaits mehānisko blīvējumu un PTFE blīvējumu, lai efektīvi izvairītos no parasto gumijas detaļu defektiem, kas sabojājas augstā temperatūrā.

Tālāk ir sniegta procesa shematiskā diagramma un sasniedzamais HT augstas temperatūras un augstspiediena ventilatora parametru standarts īpašiem darba apstākļiem.Apkalpošana

● Darbrata profils: unikāls trīs lāpstiņu CONCH profils, neliela gaisa plūsmas pulsācija, augsta tilpuma efektivitāte, augsta efektivitāte, enerģijas taupīšana, zems trokšņa līmenis un mikro vibrācija;

● Pārraides režīms: tiešais savienojums;

● Ieplūdes un izplūdes atvere: unikāla rombveida ieplūdes struktūra, gluda gaisa ieplūde;

● Pārnesums: piecu līmeņu precizitātes pārnesums, augsta transmisijas precizitāte, zems trokšņa līmenis;

● Eļļas tvertne: viena / dubultā eļļas tvertnes struktūra nav obligāta, elastīga konfigurācija;

● Dzesēšana: vispārējā ūdens dzesēšanas struktūra, īpaša cirkulācijas ūdens dzesēšanas ierīce, cirkulācijas eļļas dzesēšanas ierīce nav obligāta;

● Korpusa izkārtojums: tradicionāls izkārtojums, kompakts blīvs tips


Galvenās specifikācijas

◆ Plūsmas ātrums: 0.6 ~ 713.8 m³ / min;

◆ Paaugstināšanas spiediens: 9.8 ~ 98kPa;

◆ Piemērojamais ātrums: 490/580/730/980 / 1450 RPM;

◆ Maksimālā temperatūras izturība: 500 ℃;

◆ Maksimālais spiediens: 1.2MPa;

◆ Ūdens dzesēšanas ieslēgšanas temperatūra: 90 ℃;


Īpašas programmas

Piezīme: Augstas temperatūras un augsta spiediena apstākļi ir sarežģīti, un to izvēle ir sarežģīta. Lai sazinātos, lūdzu, iepriekš sazinieties ar mūsu uzņēmumu.

HGddGpICTB2F0SDZSHU2Cw

apliecība
cer1
cer1
cer1
cer1
1
izmeklēšana