Visas kategorijas
EN
Izturīgs, tomēr mierīgs, gods mūžīgi

Sākums>Par mums>Kompanijas profils

manas valsts trīs-asmens Roots pūtējs radās Cao uzņēmumā. Pēc trīsdesmit gadu ilgas profesionālās vēstures tas ir bijis slavens gan mājās, gan ārzemēs ar saviem izcilajiem produktiem un patieso un patieso raksturu.

       

Nantong Rongheng Environmental Protection Equipment Co., Ltd. ir profesionāls uzņēmums, kas nodarbojas ar dažāda veida pūtēju, vakuumsūkņu un citu produktu izstrādi, ražošanu, pārdošanu un apkalpošanu. Produkti ietver: vispārēja pielietojuma trīs asmeņu sakņu pūtēju, sprādziendrošu trīs asmeņu sakņu pūtēju, pretkorozijas trīs lāpstiņu sakņu pūtēju, augstas temperatūras un augstspiediena trīs lāpstiņu sakņu pūtēju un bloku, trīs asmeņu sakņu vakuumsūkni un bloks, rotējošais ventilators, dažādi drošības vārsti, trokšņa slāpētāja ierīces utt.

       

Rongheng ir spēcīgs tehniskais spēks, progresīvas projektēšanas metodes, sarežģītas apstrādes iekārtas un perfekta kvalitātes sistēma. Tas ir panācis lielus sasniegumus daudzās galvenajās savu produktu tehnoloģijās, un tā galvenie darbības rādītāji, piemēram, energoefektivitāte un troksnis, ir sasnieguši pasaules progresīvo līmeni. Tās tehniskā komanda ir galvenā Ķīnas HJ/T251-2006 "Tehniskās prasības vides aizsardzības produktu sakņu pūtējiem" nozares standarta izstrādātāja.

       

Rongheng uzņēmums ievēro kvalitātes, inovāciju, pakalpojumu un integritātes biznesa filozofiju. Tas balstās uz augsto tehnoloģiju produktiem ar neatkarīgām intelektuālā īpašuma tiesībām. Ar izcilu kvalitāti, saprātīgām cenām un saudzīgiem pakalpojumiem tā produkti tiek pārdoti visā valstī un ārzemēs. Dūmu desulfurizācijai, ķīmiskajai sintēzei, pneimatiskajai transportēšanai, domnas kausēšanai, akvakultūrai, papīra ražošanai un citām jomām ir augsta reputācija un tirgus daļa.

       

Rongheng turpinās nodrošināt profesionālākus produktus manas valsts vides aizsardzībai un dažādiem uzņēmumiem.